Kurumsal

Türkiyenin hızla büyüyen ve buna paralel olarak gelişen sanayisinde, ülke olarak sancılarını çektiğimiz bir konu da ” İş Güvenliği” dir. Gelişmiş ülkelerede üretim sürecinde önemli bir yere sahip olan çalışanların can güvenliğinin sağlanması için geliştirlen “İş Güvenliği” sistemleri, endüstride göz ardı edilemez bir ihtiyaç haline gelmiştir. Yaşanan kazalar sonucu ortaya çıkan iş gücü kayıpları ve çevresel sorunların yol açtığı maliyetler, zamanla üretim süreçlerinin iyileştirilmesi çalışmalarına yol açsa da; Türkiye gibi bu sürece sonradan dahil olmaya çalışan ülkelerde ise İş Güvenliği  alanında yaşanan bilgi eksikliği mal ve can kayıplarına yol açmaktadır.Toplumun genelinin duyarsız yaklaştığı bu konuya dikkatleri çekmek ve modern üretimin gereği olarak firmanızı rakiplerinize göre daha ileriye taşımak ve müşterilerinize model bir firma olmak için, İŞ GÜVENLİĞİ ve İŞ SAĞLIĞI konularında gerekli önlemleri alarak; bu konuda kendimizi ve çalışanlarımızı bilinçlendimek, olmazsa olmaz bir durum haline gelmiştir. OSGEM olarak biz, işletmenizin ve çalışanlarınızın geleceğe güvenle bakabilmesi için her türlü iş güvenliği ve sağlık hizmetini sunmaya uzman kadromuzla hazırız.

Firmamız, 2009 yılında iş güvenliği konusunda danışmanlık hizmetleri ile çalışma hayatına başlamıştır. Kuruluşundan günümüze kadar faaliyet alanını ve çalışan sayısını hızla artırarak, iş güvenliği danışmanlık ve eğitim hizmetleri, İş güvenliği uzmanlığı, Çevre danışmanlığı ve teknik kontrol alanlarında da hizmet vermeye başlamıştır.

2011 yılından itibaren Özel Selçuklu hastanesi ortaklığı ile OSGB birimi kurularak İşyeri hekimliği ve sağlık kontrolleri hizmetleri de çalışma alanımız dâhiline alınmıştır. Firmamızda; 3 İş Güvenliği Uzmanı, 2 İş Yeri Hekimi, 1 Sağlık Personeli  çalışmalarını sürdürmektedir.